Pěvecký sbor Gaudeamus Brno
cs en de fr es
  1. Aktuality
  2. O sboru embededImages/icons/rightGreen.png
    1. Sbormistři
    2. Členové
    3. Repertoár
    4. Ocenění
    5. Ohlasy
    6. Výročí
  3. Koncerty embededImages/icons/rightGreen.png
    1. 2024/2025
    2. Loňská sezóna
    3. 2021/2022
    4. 2020/2021
    5. 2019/2020
    6. 2018/2019
    7. Starší embededImages/icons/rightGreen.png
  4. Audio nahrávky embededImages/icons/rightGreen.png
    1. CD
  5. Video nahrávky
  6. Fotogalerie
  7. Hledáme
  8. Nabízíme
  9. Kontakt

Členové

Stav ke dni: 13.4.2024

Soprán 1

1. Kateřina Bajerová
2. Monika Obrová

(P)

3. Zdeňka Rampasová
4. Dagmar Sedláčková
5. Yana Shcherbii

 /Ukrajina/

(Z)

6. Gabriela Vaňková
7. Pavlína Váňová

Soprán 2

8. Eliška Drábková
9. Kateřina Chlupová

(Z)

10. Lucie Karaszová

(P)

11. Kristýna Kučírková
12. Libuše Marková
13. Daniela Taylor

Alt 1

14. Alena Čípová

(P)

15. Zuzana Maštalířová

(Z)

16. Veronika Míčová
17. Slavomíra Němcová

 /Slovensko/

Alt 2

18. Petra Fusíková

(P)

19. Simona Jankovičová
20. Andrea Leová
21. Lenka Rašková

(P)

22. Vendula Špačková
23. Dominika Weyrová

(Z)

Tenor 1

24. David Adjei

 /Ghana/

25. Igor Karpilovskij

(P)

26. Michael Svacha

 /USA/

(P)

Tenor 2

27. Jaroslav Bárta
28. Ondřej Pivoda
29. František Sovadina

Bas 1

30. Petr Bělík
31. Petr Chabiča
32. Tomáš Křemen
33. Vladimír Marek
34. Vladimír Míč

(P)

Bas 2

35. Martin Frýbort

(P)

36. David Krupička
37. Ondřej Míchal

(P)

38. Dušan Mitrík

 /Slovensko/

39. Hynek Mlnařík
40. Tim Tharrington

 /USA/

Soprán

1. Kateřina Bajerová
2. Eliška Drábková
3. Kateřina Chlupová

(Z)

4. Lucie Karaszová

(P)

5. Kristýna Kučírková
6. Libuše Marková
7. Monika Obrová

(P)

8. Zdeňka Rampasová
9. Dagmar Sedláčková
10. Yana Shcherbii

 /Ukrajina/

(Z)

11. Daniela Taylor
12. Gabriela Vaňková
13. Pavlína Váňová

Alt

14. Alena Čípová

(P)

15. Petra Fusíková

(P)

16. Simona Jankovičová
17. Andrea Leová
18. Zuzana Maštalířová

(Z)

19. Veronika Míčová
20. Slavomíra Němcová

 /Slovensko/

21. Lenka Rašková

(P)

22. Vendula Špačková
23. Dominika Weyrová

(Z)

Tenor

24. David Adjei

 /Ghana/

25. Jaroslav Bárta
26. Igor Karpilovskij

(P)

27. Ondřej Pivoda
28. František Sovadina
29. Michael Svacha

 /USA/

(P)

Bas

30. Petr Bělík
31. Martin Frýbort

(P)

32. Petr Chabiča
33. David Krupička
34. Tomáš Křemen
35. Vladimír Marek
36. Vladimír Míč

(P)

37. Ondřej Míchal

(P)

38. Dušan Mitrík

 /Slovensko/

39. Hynek Mlnařík
40. Tim Tharrington

 /USA/

Členové označení značkou (P) jsou dlouhodobě omluveni z většiny pravidelných sborových zkoušek (např. z důvodu mateřské dovolené nebo dlouhodobé zahraniční cesty). Značkou (Z) jsou označeni noví členové ve zkušební době.
Podpořte nás nákupem přes Dobromat!
Víte že?
./embededImages/graphics/DiagonalLine.gif Tyto stránky navštíví průměrně 400 unikátních uživatelů každý měsíc. (Po odečtení robotů.) ./embededImages/graphics/DiagonalLine.gif
Činnost sboru se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.
embededImages/graphics/logo_brno.gif

Pěvecký sbor Gaudeamus Brno
Telefonní spojení
E-mailové spojení
Stránka sboru Gaudeamus na Facebooku Stránka sboru Gaudeamus na YouTube